<.php xmlns="http://www.w3.org/1999/x.php"> Andrea Massage Studio

Masáže

Masáž je jedným z najstarších a najpríjemnejších spôsobov dotyku bez nežiadúcich účinkov, používaných na prevenciu pre chorobamy, liečenie a udržania si zdravia.

Klasická švédská/osviežujúca masáž

U nás najviac rozšírená, najbežnejšia forma masáže. Osviežuje a povzbudzuje unavené telo a dušu súčasne. Znižuje, odstraňuje bolesti svalov, zvyšuje krvný a lymfatický obeh, v dôsledku čoho sa zvyšuje vstrebávanie rôznych toxických látok. Ruší prilnavosť podkožných tkanív. Pravidelnou masážou zvyšujeme výkonnosť svalov, pružnosť kože, znižujeme bolesti hlavy, ľahšie sa vysporadúvame so stresom a v neposlednom rade podporujeme fungovanie imunitného systému.
30 min. masáž chrbta 10 €
30 min. masáž chodidiel 10 €
45 min. čiastočná masáž 17 €
60 min. celotelová masáž 20 €
90 min. celotelová masáž 28 €

Holistická uvoľňujúca masáž

Uvažovali ste už niekedy nad tým, čím to je, že je niekto taký ÚPLNÝ, UCELENÝ?
Pri pohľade na neho si uvedomíš, že jednoducho žiari, oči sa mu ligocú, sú plné života, radosti, vnútorného úsmevu. Zarazí Ťa to? Lebo Ty prípadne nepociťuješ v niektorých obdobiach svojho života rovnováhu, harmóniu?

... z čoho mu asi tie oči tak fantasticky žiaria?
Človek je iba vtedy schopný žiť PLNOHODNOTNÝ, ZDRAVÝ A UCELENÝ život, keď sa trojica TELO, DUŠA A MYSEĽ rovnomerne rozvíja a je v absolútnej harmónií. Jednoducho povedané, počúva svoj vnútorný hlas a robí to, čo si myslí.

...prítomnosť, vedomie, identita...
Tejto tematike sa v našom aktuálnom svete venuje stále viac priestoru. Stále častejšie sa potvrdzuje dôležitosť súhry a sebapoznania. Neustále hľadáme odpoveď na otázku: Kto som ja? Túžime po harmónií, celistvosti a bádame...
K tomuto všetkému by som Vám rada dopomohla holistickou uvoľňujúcou masážou na odbúranie napätia. Táto masáž, ktorá trvá hodina a pol Ti pomôže nájsť odpovede, stretnúť seba samého, stať sa uvedomelým voči sebe a tým aj voči okolitému svetu. Počas tejto masáže môžeš zažiť a prijať pocit radosti a oslobodenia, okrem toho Tvojmu telu poskytne úplné uvoľnenie a príjemné hýčkanie.
Pre dosiahnutie harmónie, ucelenosti a uvoľnenia venujem pozornosť hlavne svalom, kĺbom, čakrám, energetickým dráham, reflexným bodom a zónam. Je to olejová masáž.
90 min. Holistická uvoľňujúca masáž 35 €

Shaolin (Yumeiho) masáž

Shaolin masáž je masáž východného typu zakložená na Japonských liečivých technikách ako sú tlakovo-miesiace masáže, akupressúrne hmaty a stimulácia kĺbov. Masáž sa robí bez oleja, v pohodlnom oblečení na matraci položenom na zemi. Cieľom je aby energia Chi mohla voľne a bez prekážok prúdiť v tele, svaly sa uvolnili, kĺby boli na svojich miestach a ich stimulácia v správnej polohe.V priebehu masáže sa zaoberáme so všetkými hlavnými energetickými dráhami. Je to bezbolestná a pohodlná masáž počas ktorej sa uvolnia duševné, energetické a kĺbové bloky, stuhnuté svaly sa znovu uvolnia a tok energie v tele sa znovu obnový. Táto masáž sa odporúča pri bolestiach chrbta, ramien, bokov pri bolesti nôh, pri seknutí v krížoch, skolióze chrbtice, pri poruchách držania tela, fyzickej a duševnej vyčerpanosti, únave svalov spôsobených športom, vnútorných problémoch, pri silných menštruačných bolestiach, bolesti hlavy, pri poruchách krvného tlaku.
60 min. Shaolin masáž 23 €

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je pre kožu,telo a dušu pôžitok. Obsahuje 800 druhov stopových prvkov, množstvo vitamínov a minerálov ktoré telo počas masáže šetrne prijíma, predchádzame tým nadváhe.Pomáha proti starnutiu, podporuje tvorbu endorfínov (hormony šťastia), prítomný kofein má energetizačný, tonizačný a hydratujúci účinok. Pokožka po čokoládovej masáži bude zamatová a hebká.
90 min. Čokoládová masáž 30 €
45 min. Čokoládový sen - peeling, masáž, maska na chrbte + masáž chodidiel 20 €

Medová masáž

Predstavili ste si už niekedy, aká mohla byť koža Cleopatre po rozmaznávaní mliekom? Teraz sa môžete aj vy cítiť ako Cleopatra, keď si vyskúšate medovú masáž. Komponenty krému z mlieka a bio medu vám nielenže kožu vyhladia a dodajú koži zamatovosť a hebkosť, ale prienikom cez kožu dodajú tkanivám tak veľmi potrebné vitamíny, enzímy a viac ako 30 druhov minerálov.
90 min. Medová masáž 30 €
35 min. Medový pôžitok 18 €

Medová čistiaca terapia

Pre krásu sme schopní obetovať veľa. Čo by sa stalo keby sme pre svoje zdravie tiež obetovali aspoň toľko? Medová čistiaca terapia môže byt pre nás riešením – nielen pre už - boľavé kĺby, bolestivé časti teľa, ale može nám pomôcť aj v prípade keď nemáme žiadne príznaky. Môžeme ňou pozitívne ovplyvňovať fungovanie nášho organizmu a dopomáha procesom regenerácie, liečenia organizmu. Med vstrebá uvoľňujúce sa toxické látky, je účinný proti zápalom, posiľňuje imunitný systém, uvoľňuje svaly, zvyšuje krvný obeh, podporuje uvoľňovanie toxických látok z organizmu. Ako doplňujúca terapia je odporúčaná pre ľudí trpiacich reumou a ľudí pracujúcich pred počítačom kvôli účinkom na ztuhnuté svaly.
25-30 min. Medová čistiaca terapia 13 €

Anticelulitídna masáž

Bohužiaľ v dnešnej dobe stále viac z nás zápasí s celulitídou. Práca za počítačom, nedostatok pohybu nesprávna životospráva a výživa to všetko len zhoršujú. Je tu však riešenie. Celulitídu možeme odstrániť. Musím vás však sklamať vážený záujemca ak dúfate v rýchle schudnutie bez vážnejšej práce. U mňa totiž nenájdete stroje sľubujúce rýchle a jednoduché chudnutie za vysoké ceny. Musím sa priznat, že ja osobne nedôverujem v dlhodobý učinok týchto terapií. Naproti tomu verím, že ak si od základov zmeníte stravovacie návyky, začnete pravidelne športovať, vyvarujete sa stresu - jednoducho budete ochotní si zmeniť životosprávu – môžem vám dopomôcť k tomu aby ste sa zbavili celulitídy. Po takejto terapii, ktorá zahrňuje 10-15 masáží, je možné znížiť jedno číslo konfekčnej veľkosti. Samozrejme tento účinok sa dá dosiahnuť aj bez tejto terapie, ale nádej na to aby ste si udržali adekvátny vzhľad a pocit je významne menšia.
60 min. Anticelulitídna masáž s permanentkou 16,- €
60 min. Anticelulitídna masáž bez permanentky 18,- €

Bahenné zábaly z mŕtveho mora

Bahno je jedným z najviac využívaných produktov. Liečivý účinok bahna bol známy už v staroveku. Obsahuje 25 druhov minerálnych a stopových prvkov, medzi inými vápnik, horčík, jód, zinok, selén. Obsah soli v bahne z mŕtveho mora je prekvapivo vysoký, v 1kg bahne môžeme nájsť 300-330 gramov soli. Popri hidratačnom, omladzujúcom a vrásky odstraňujúcom účinku ho môžme aplikovať pri klientoch trpiacich nasledovnými problémami: problémy pohybového ústrojenstva, chronické problémi kĺbov, psoriáza, ekzém, akné.

Momentálne nie je v našej ponuke!

Indická masáž hlavy

Masáž hlavy v Indii je súčasťou každodenného života. Má viac tisíc ročnú tradíciu. Za pôvodcou masáže sa považujú samotné mamičky, babičky, ktoré si priali pre svoje deti, vnukov pekné, zdravé vlasy a kožu na hlave. V dnešnej dobe túto masáž vyučuje aj Ayurvéda. Táto masáž hlavy sa stala obľúbená aj v západnom svete, ako prostriedok na zmiernenie stresu, má hlboko relaxačný a napriek tomu povzbudzujúci účinok. Zameriava sa na plecia, ramená a hlavu – všetko bez oleja v sede. Moderná masáž hlavy pozostáva skôr z pomalých a miernych pohybov, ako zo silných úderov, ktoré aplikujú v jednotlivých častiach Indie, povzbudzujúc tým krvný obeh. Má dobrý účinok na vlasové cibuľky, pravidelnou masážov môžeme odstrániť aj pôvod migrény.
30 min. Indická masáž hlavy 10 €

Thajská masáž pre ženy a tehotné mamičky

Často môžeme aj v našich končinách počuť že tehotné mamičky sa nesmú masírovať. Masáž v tomto období môže po pravde obnášať určité riziká a práve preto je veľmi dôležtý odborný a veľmi pozorný prístup maséra. Ak masér vie ako a na ktorých oblastiach tela má pracovať,môže sa vyhnúť týmto rizikám a popri krásnom pocite z budúceho materstva poskytne masáž uvoľňujúci, liečivý a náladu povznášajúci účinok.Túto masáž odporúčam mamičkám ktorých tehotenstvo dovŕšilo 12. ale neprekročilo 30.týždeň. Ďalej tým ženám, ktoré sú pred tehotenstvom alebo po pôrode ( v tom prípade sa masáž odporúča po 2. mesiaci ) a tým ženám ktoré majú menštruačné potiaže príp. ženám v prechodovom veku. Počas masáže je rytmickými akupressúrnymi tlakmi aktivizovaná energia tela pozdĺž energetických dráh.
30 min. masáž pre tehotné 10 €
60 min. masáž pre tehotné 20 €
90 min. masáž pre ženy 28 €

Masáž pomocou lávových kameňov

Táto masáž je ozajstnou oddychovou , stres odbúravacou masážou tela.
Počas terapie poskytujú olejové na 50-60 stupnov zohriate kamene naplnenie tela, duše a mysle a ich vzajomnú harmonizáciu. Táto masáž sa robí s kameňmi vulkanického pôvodu, kde sa využíva ich schopnosť udržania tepla a ich energetizačné schopnosti.Po masáži na telo priložené kamene este dlho poskytujú úplné uvolnenie a relax.
90 min. Masáž s lávovými kameňmi 30 €
35 min. Dotknutie lávových kameňov - lávové kameňe na chrbte, masáž chodidiel 18 €

Thajská bylinková masáž

Nová thajská bylinková masáž je veľmi príjemným a liečebným typom masáže. Pri masáži používam bylinkové loptičky vlastnej výroby. Počas masáže liečebný účinok byliniek sa postupne uvoľňuje a spôsobí veľmi priaznivo na nervovú sústavu, na kožu, bolesti svalov, dýchaciu sústavu a na kĺby. Masáž prebieha na energetických trasách tela.

Momentálne nie je v našej ponuke!
Ajándékutalvány

Novinky a ošetrenie

 • Shaolin masáž
  Shaolin masáž je masáž východného typu zakložená na Japonských liečivých technikách ako sú tlakovo-miesiace masáže, akupressúrne hmaty a stimulácia kĺbov. Masáž sa robí bez oleja, v pohodlnom oblečení na matraci položenom na zemi. Cieľom je aby energia Chi mohla voľne a bez prekážok prúdiť v tele, svaly sa uvolnili, kĺby boli na svojich miestach a ich stimulácia v správnej polohe.V priebehu masáže sa zaoberáme so všetkými hlavnými energetickými dráhami. Je to bezbolestná a pohodlná masáž počas ktorej sa uvolnia duševné, energetické a kĺbové bloky, stuhnuté svaly sa znovu uvolnia a tok energie v tele sa znovu obnový. Táto masáž sa odporúča pri bolestiach chrbta, ramien, bokov pri bolesti nôh, pri seknutí v krížoch, skolióze chrbtice, pri poruchách držania tela, fyzickej a duševnej vyčerpanosti, únave svalov spôsobených športom, vnútorných problémoch, pri silných menštruačných bolestiach, bolesti hlavy, pri poruchách krvného tlaku.
  Viac info...
 • Vedeli ste, že Čokoláda:
  - bola objavená asi pred 3000 rokmi na území dnešného Mexika kmeňom Olmékov. Pili ju ako studený nápoj horkej a korenistej chuti.
  - v pevnom stave ju začali vyrábať od roku 1674
  - okolo roku 1500 sa objavila v Európe, najskôr na Španieskom území potom Holandskom, Francúzkom a Anglickom
  - prvá moderná tabuľková čokoláda bola vyrobená v Anglicku v r.1847 zásluhou pána Josepha Frya.
  - v roku 1875 prišiel Henry Nestlé na trh s mliečnou čokoládov.
  - horká čokoláda má 100 % obsah kakaa , polosladká čokoláda : min 75% obsah kakaa, tmavá čokoláda : 35-45% obsah kakaa, sladká čokoláda : min 15% obsah kakaa, mliečna čokoláda : min 10% obsah kakaa.

  Obsah kakaa v čokoládovom kréme ktorý používam je 100%. Tento sa nanáša na telo. Ďalej obsahuje kalcium, magnézium, železo, fosfor a esenciálny pomerančový olej.
  Zlepšuje a zrychluje proces metabolizmu, hydratuje, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, má energetizačné účinky, cenný pomerančovy esenciálny olej zabranuje zhromaždovaniu vody medzi spojivovymi tkanivami čím zabezpečuje rovnomerné vstrebávanie vody a dodáva koži celkové osvieženie. Známe účinky čokolády na tvorbu endorfínov pomáhajú tak koži ako aj celému telu a duši pri harmonickom naplnení…
  Čokoládová masáž
 • Vedeli Ste že Med:
  - detoxikuje, dezinfikuje, pomáha svalovej činnosti, posilnuje nervy a imunitný systém, napomáha hojeniu rán a tvorbe kostí.
  - výživná hodnota 1kg medu sa rovná výživnej hodnote 50 tich vajíčok alebo 25 tich banánov alebo 40 tich pomerančov alebo 1,6 kg hovädzieho mäsa.
  - 80% zloženia medu tvorý hroznový a ovocný cukor ktorý sa okamžite vstrebáva čím šetrí pečen a pankreas.
  - z 24 prvkov obsiahnutých v krvy sa 22 nachádza aj v mede.
  - tmavší med je bohatší na minerálne prvky ako železo, meď, mangán.
  - obsahuje skoro všetky minerálne prvky ktoré sú potrebné pre správnu funkciu organizmu, 11 vitamínov, 30 minerálov, 19 aminokyselín a enzímov.
  Medová masáž

Permanentky, poukážky

Nakupuj výhodne, ku každej permanentke dostaneš extra masáž zadarmo!

Viac info