Pár slov o sebe

Szabolcs Andrea
Moje meno je Andrea Szabolcs a narodila som sa v roku 1979 v Komárne. Už od detstva ma zaujímali ľudia, ich psychika a možnosť pomáhať druhým. Vždy som sa snažila dozvedieť čo je hybnou silou za dianím v živote človeka, prečo a z akých dôvodov sa určité veci dejú. Vždy som verila a dnes už viem že všetky udalosti v živote sa dejú z neakého dôvodu.

S masážou som sa do užšieho kontaktu dostala počas štúdií na vysokej škole, kde som zároveň dostala možnosť nahliadnuť do makro- a mikrokozmu vesmíru čo mi pomohlo v mojom osobnom rozvoji.
Čítaj ďalej...

Venuj prosím jednu minútu mne aj sebe!

Uvedom si:
  • Za svoje meškanie sa mi nemusíš ospravedlňovať, no musíš vedieť, že čas, ktorý bol na teba vymedzený sa kráti adekvátne k Tvojmu meškaniu, CENA za masáž sa však NEMENÍ
  • Môžeš zrušiť dohodnutý termín masáže, ale prosím urob tak najneskôr do večera DEŇ VOPRED, alebo najneskôr 4 HODINY pred začatím masáže. Som Ti vďačná, že si vážiš môj čas a tým, že dohodnutý termín zrušíš včas, dávaš šancu iným na relax.
  • Ak by si nestihla/hol zrušiť svoj termín 4 hodiny pred začatím, uvedom si, že 50% Z CENY Ti prepadne, t.j. polovicu ZAPLATÍŠ
  • Cena za termíny, ktoré neboli včas zrušené prepadá V PLNEJ VÝŠKE, to znamená, že PLATÍŠ plnú sumu.
Uvedom si:
  • Ak dostaneš do daru poukážku, vo vlastnom záujme si prosím odsleduj jej dobu platnosti. Ak ju nestihneš, je mi ľúto, no NEBUDEM ju môcť akceptovať.
  • O masáž môžeš prísť aj v takom prípade, ak mi zavoláš 20 dní pred skončením platnosti poukážky a my sa nebudeme vedieť dohodnúť na voľnom termíne, alebo Ti nebudem môcť žiaden voľný termín ponúknuť.
  • V prípade, ak z pochopiteľného dôvodu a včas požiadaš o predĺženie platnosti, môžem vyhovieť o 1 mesiac. Takýmto dôvodom je operácia, úraz, dlhšie trvajúca nemoc, prípadne zdržiavanie sa v zahraničí.
  • V prípade, že zruším dohodnutý termín ja a pri ďalšom termíne by skončila platnosť Tvojej poukážky, bude jej platnosť samozrejme predĺžená.

Novinky a ošetrenie

Permanentky, poukážky

Nakupuj výhodne, ku každej permanentke dostaneš extra masáž zadarmo!

Viac info