<.php xmlns="http://www.w3.org/1999/x.php"> Andrea Massage Studio

Fotogaléria

andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio andrea massage studio
Ajándékutalvány

Novinky a ošetrenie

 • Shaolin masáž
  Shaolin masáž je masáž východného typu zakložená na Japonských liečivých technikách ako sú tlakovo-miesiace masáže, akupressúrne hmaty a stimulácia kĺbov. Masáž sa robí bez oleja, v pohodlnom oblečení na matraci položenom na zemi. Cieľom je aby energia Chi mohla voľne a bez prekážok prúdiť v tele, svaly sa uvolnili, kĺby boli na svojich miestach a ich stimulácia v správnej polohe.V priebehu masáže sa zaoberáme so všetkými hlavnými energetickými dráhami. Je to bezbolestná a pohodlná masáž počas ktorej sa uvolnia duševné, energetické a kĺbové bloky, stuhnuté svaly sa znovu uvolnia a tok energie v tele sa znovu obnový. Táto masáž sa odporúča pri bolestiach chrbta, ramien, bokov pri bolesti nôh, pri seknutí v krížoch, skolióze chrbtice, pri poruchách držania tela, fyzickej a duševnej vyčerpanosti, únave svalov spôsobených športom, vnútorných problémoch, pri silných menštruačných bolestiach, bolesti hlavy, pri poruchách krvného tlaku.
  Viac info...
 • Vedeli ste, že Čokoláda:
  - bola objavená asi pred 3000 rokmi na území dnešného Mexika kmeňom Olmékov. Pili ju ako studený nápoj horkej a korenistej chuti.
  - v pevnom stave ju začali vyrábať od roku 1674
  - okolo roku 1500 sa objavila v Európe, najskôr na Španieskom území potom Holandskom, Francúzkom a Anglickom
  - prvá moderná tabuľková čokoláda bola vyrobená v Anglicku v r.1847 zásluhou pána Josepha Frya.
  - v roku 1875 prišiel Henry Nestlé na trh s mliečnou čokoládov.
  - horká čokoláda má 100 % obsah kakaa , polosladká čokoláda : min 75% obsah kakaa, tmavá čokoláda : 35-45% obsah kakaa, sladká čokoláda : min 15% obsah kakaa, mliečna čokoláda : min 10% obsah kakaa.

  Obsah kakaa v čokoládovom kréme ktorý používam je 100%. Tento sa nanáša na telo. Ďalej obsahuje kalcium, magnézium, železo, fosfor a esenciálny pomerančový olej.
  Zlepšuje a zrychluje proces metabolizmu, hydratuje, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, má energetizačné účinky, cenný pomerančovy esenciálny olej zabranuje zhromaždovaniu vody medzi spojivovymi tkanivami čím zabezpečuje rovnomerné vstrebávanie vody a dodáva koži celkové osvieženie. Známe účinky čokolády na tvorbu endorfínov pomáhajú tak koži ako aj celému telu a duši pri harmonickom naplnení…
  Čokoládová masáž
 • Vedeli Ste že Med:
  - detoxikuje, dezinfikuje, pomáha svalovej činnosti, posilnuje nervy a imunitný systém, napomáha hojeniu rán a tvorbe kostí.
  - výživná hodnota 1kg medu sa rovná výživnej hodnote 50 tich vajíčok alebo 25 tich banánov alebo 40 tich pomerančov alebo 1,6 kg hovädzieho mäsa.
  - 80% zloženia medu tvorý hroznový a ovocný cukor ktorý sa okamžite vstrebáva čím šetrí pečen a pankreas.
  - z 24 prvkov obsiahnutých v krvy sa 22 nachádza aj v mede.
  - tmavší med je bohatší na minerálne prvky ako železo, meď, mangán.
  - obsahuje skoro všetky minerálne prvky ktoré sú potrebné pre správnu funkciu organizmu, 11 vitamínov, 30 minerálov, 19 aminokyselín a enzímov.
  Medová masáž

Permanentky, poukážky

Nakupuj výhodne, ku každej permanentke dostaneš extra masáž zadarmo!

Viac info