<.php xmlns="http://www.w3.org/1999/x.php"> Andrea Massage Studio

Kontakty

KONTAKTY:
Andrea Szabolcs - Andrea Massage Studio
Valchovnícka 11, Dvôr Banderium
centrum Amaryllis
945 01 Komárno

Tel.: +421 905 729 368
E-mail: andreacranio9200@gmail.comAndrea Masszázs Stúdió


OTVÁRACIE HODINY:
podľa objednávky


Ajándékutalvány

Novinky a ošetrenie

 • Shaolin masáž
  Shaolin masáž je masáž východného typu zakložená na Japonských liečivých technikách ako sú tlakovo-miesiace masáže, akupressúrne hmaty a stimulácia kĺbov. Masáž sa robí bez oleja, v pohodlnom oblečení na matraci položenom na zemi. Cieľom je aby energia Chi mohla voľne a bez prekážok prúdiť v tele, svaly sa uvolnili, kĺby boli na svojich miestach a ich stimulácia v správnej polohe.V priebehu masáže sa zaoberáme so všetkými hlavnými energetickými dráhami. Je to bezbolestná a pohodlná masáž počas ktorej sa uvolnia duševné, energetické a kĺbové bloky, stuhnuté svaly sa znovu uvolnia a tok energie v tele sa znovu obnový. Táto masáž sa odporúča pri bolestiach chrbta, ramien, bokov pri bolesti nôh, pri seknutí v krížoch, skolióze chrbtice, pri poruchách držania tela, fyzickej a duševnej vyčerpanosti, únave svalov spôsobených športom, vnútorných problémoch, pri silných menštruačných bolestiach, bolesti hlavy, pri poruchách krvného tlaku.
  Viac info...
 • Vedeli ste, že Čokoláda:
  - bola objavená asi pred 3000 rokmi na území dnešného Mexika kmeňom Olmékov. Pili ju ako studený nápoj horkej a korenistej chuti.
  - v pevnom stave ju začali vyrábať od roku 1674
  - okolo roku 1500 sa objavila v Európe, najskôr na Španieskom území potom Holandskom, Francúzkom a Anglickom
  - prvá moderná tabuľková čokoláda bola vyrobená v Anglicku v r.1847 zásluhou pána Josepha Frya.
  - v roku 1875 prišiel Henry Nestlé na trh s mliečnou čokoládov.
  - horká čokoláda má 100 % obsah kakaa , polosladká čokoláda : min 75% obsah kakaa, tmavá čokoláda : 35-45% obsah kakaa, sladká čokoláda : min 15% obsah kakaa, mliečna čokoláda : min 10% obsah kakaa.

  Obsah kakaa v čokoládovom kréme ktorý používam je 100%. Tento sa nanáša na telo. Ďalej obsahuje kalcium, magnézium, železo, fosfor a esenciálny pomerančový olej.
  Zlepšuje a zrychluje proces metabolizmu, hydratuje, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, má energetizačné účinky, cenný pomerančovy esenciálny olej zabranuje zhromaždovaniu vody medzi spojivovymi tkanivami čím zabezpečuje rovnomerné vstrebávanie vody a dodáva koži celkové osvieženie. Známe účinky čokolády na tvorbu endorfínov pomáhajú tak koži ako aj celému telu a duši pri harmonickom naplnení…
  Čokoládová masáž
 • Vedeli Ste že Med:
  - detoxikuje, dezinfikuje, pomáha svalovej činnosti, posilnuje nervy a imunitný systém, napomáha hojeniu rán a tvorbe kostí.
  - výživná hodnota 1kg medu sa rovná výživnej hodnote 50 tich vajíčok alebo 25 tich banánov alebo 40 tich pomerančov alebo 1,6 kg hovädzieho mäsa.
  - 80% zloženia medu tvorý hroznový a ovocný cukor ktorý sa okamžite vstrebáva čím šetrí pečen a pankreas.
  - z 24 prvkov obsiahnutých v krvy sa 22 nachádza aj v mede.
  - tmavší med je bohatší na minerálne prvky ako železo, meď, mangán.
  - obsahuje skoro všetky minerálne prvky ktoré sú potrebné pre správnu funkciu organizmu, 11 vitamínov, 30 minerálov, 19 aminokyselín a enzímov.
  Medová masáž

Permanentky, poukážky

Nakupuj výhodne, ku každej permanentke dostaneš extra masáž zadarmo!

Viac info