<.php xmlns="http://www.w3.org/1999/x.php"> Andrea Massage Studio

Pár slov o mne:

Moje meno je Andrea Szabolcs a narodila som sa v roku 1979 v Komárne. Už od detstva ma zaujímali ľudia, ich psychika a možnosť pomáhať druhým. Vždy som sa snažila dozvedieť čo je hybnou silou za dianím v živote človeka, prečo a z akých dôvodov sa určité veci dejú. Vždy som verila a dnes už viem že všetky udalosti v živote sa dejú z neakého dôvodu.

S masážou som sa do užšieho kontaktu dostala počas štúdií na vysokej škole, kde som zároveň dostala možnosť nahliadnuť do makro- a mikrokozmu vesmíru čo mi pomohlo v mojom osobnom rozvoji. Avšak ako uplynuli roky štúdií, musela som získavať skúsenosti aj v iných oblastiach života a na pár rokov sa moja pozornosť oddialila od masáže. Narodila sa mi dcérka, pracovala som na rôznych pracoviskách popri čom som neúnavne hľadala čosi, čo dnes nazývam ÚPLNOSŤOU. Ani na jednom mieste som však nenatrafila na samú seba, až nakoniec pred pár rokmi po silnej traume, sa započali obrovské zmeny v mojom živote. Unášaná prúdom, navzdory mojim vtedajším znalostiam, som nemohla pochopiť, že prečo sa to deje práve so mnou. Dnes už viem, že keby som nebola bývala vtedy cez to všetko prešla, nevedela by som s takou pokorou a vierou vykonávať svoju prácu, nevedela by som nájsť cestu k svojmu srdcu a ani k srdciam iných tak ako teraz, nevedela by som pomáhať tým-ktorým uboleným dušiam, nevedela by som naslúchať a vypočuť ich a snád' by som nevedela byť ani šťastná. Som vd'ačná životu za všetko a za každého koho mi priviedol do cesty !

Milí záujemci!
Moje vysokoškolské štúdium som úspešne absolvovala na Alternatívnej Prírodovedeckej fakulte Mantra na katedre parapsychológie v roku 2001. Väčšinu masáží ktoré ponúkam som si osvojila na Medzinárodnej Akadémii pre masáže v Budapešti postupne od roku 2009. Zavätenie do Atma Reiki som s veľkými dojmami zažila v roku 2009 a dodnes ho využívam v rámci masáží. Thajská masáž si ma našla v roku 2010 prostredníctvom Mad'arského združenia Thajských masérov a štúdia Lhamo Vital. Zúčastnila som sa rôznych kurzov sebapoznávacích skupín priblížiac sa tak duchovnu a ľudskej psychyke. Základy Nenásilnej komunikácie som si osvojila v roku 2011, ktorá medzitým narástla v lásku medzi nami a nepretržite sa vzdelávam aj v tejto oblasti. Môžem ti pomôcť vyznať sa v činnosti tvojho tela a tvojej duše, aby si sa pri znovuzískaní zdravej rovnováhy stal harmonickým vo vsetkých oblastiach tvojho života.

Vitaj v mojom svete!

Ajándékutalvány

Novinky a ošetrenie

 • Shaolin masáž
  Shaolin masáž je masáž východného typu zakložená na Japonských liečivých technikách ako sú tlakovo-miesiace masáže, akupressúrne hmaty a stimulácia kĺbov. Masáž sa robí bez oleja, v pohodlnom oblečení na matraci položenom na zemi. Cieľom je aby energia Chi mohla voľne a bez prekážok prúdiť v tele, svaly sa uvolnili, kĺby boli na svojich miestach a ich stimulácia v správnej polohe.V priebehu masáže sa zaoberáme so všetkými hlavnými energetickými dráhami. Je to bezbolestná a pohodlná masáž počas ktorej sa uvolnia duševné, energetické a kĺbové bloky, stuhnuté svaly sa znovu uvolnia a tok energie v tele sa znovu obnový. Táto masáž sa odporúča pri bolestiach chrbta, ramien, bokov pri bolesti nôh, pri seknutí v krížoch, skolióze chrbtice, pri poruchách držania tela, fyzickej a duševnej vyčerpanosti, únave svalov spôsobených športom, vnútorných problémoch, pri silných menštruačných bolestiach, bolesti hlavy, pri poruchách krvného tlaku.
  Viac info...
 • Vedeli ste, že Čokoláda:
  - bola objavená asi pred 3000 rokmi na území dnešného Mexika kmeňom Olmékov. Pili ju ako studený nápoj horkej a korenistej chuti.
  - v pevnom stave ju začali vyrábať od roku 1674
  - okolo roku 1500 sa objavila v Európe, najskôr na Španieskom území potom Holandskom, Francúzkom a Anglickom
  - prvá moderná tabuľková čokoláda bola vyrobená v Anglicku v r.1847 zásluhou pána Josepha Frya.
  - v roku 1875 prišiel Henry Nestlé na trh s mliečnou čokoládov.
  - horká čokoláda má 100 % obsah kakaa , polosladká čokoláda : min 75% obsah kakaa, tmavá čokoláda : 35-45% obsah kakaa, sladká čokoláda : min 15% obsah kakaa, mliečna čokoláda : min 10% obsah kakaa.

  Obsah kakaa v čokoládovom kréme ktorý používam je 100%. Tento sa nanáša na telo. Ďalej obsahuje kalcium, magnézium, železo, fosfor a esenciálny pomerančový olej.
  Zlepšuje a zrychluje proces metabolizmu, hydratuje, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, má energetizačné účinky, cenný pomerančovy esenciálny olej zabranuje zhromaždovaniu vody medzi spojivovymi tkanivami čím zabezpečuje rovnomerné vstrebávanie vody a dodáva koži celkové osvieženie. Známe účinky čokolády na tvorbu endorfínov pomáhajú tak koži ako aj celému telu a duši pri harmonickom naplnení…
  Čokoládová masáž
 • Vedeli Ste že Med:
  - detoxikuje, dezinfikuje, pomáha svalovej činnosti, posilnuje nervy a imunitný systém, napomáha hojeniu rán a tvorbe kostí.
  - výživná hodnota 1kg medu sa rovná výživnej hodnote 50 tich vajíčok alebo 25 tich banánov alebo 40 tich pomerančov alebo 1,6 kg hovädzieho mäsa.
  - 80% zloženia medu tvorý hroznový a ovocný cukor ktorý sa okamžite vstrebáva čím šetrí pečen a pankreas.
  - z 24 prvkov obsiahnutých v krvy sa 22 nachádza aj v mede.
  - tmavší med je bohatší na minerálne prvky ako železo, meď, mangán.
  - obsahuje skoro všetky minerálne prvky ktoré sú potrebné pre správnu funkciu organizmu, 11 vitamínov, 30 minerálov, 19 aminokyselín a enzímov.
  Medová masáž

Permanentky, poukážky

Nakupuj výhodne, ku každej permanentke dostaneš extra masáž zadarmo!

Viac info